4.5 C
Tirana
Sunday, January 29, 2023
-Reklama-

Skocia e trembur për ndeshjen me Shqipërin: Frikë braktisja e tifozëve!

Një kockë e fortë, por jo një kundërshtar i pathyeshëm në Europë. Skocia, ashtu si edhe Shqipëria, nuk shquhet për ndonjë lojtar yll të...

CUNGU NUK “FSHIHET” MË/ Jep deklaratën: Do të synojmë përmbysjen e...

Sonte, në orën 19:00, në stadiumin “Elbasan Arena” do të luhet ndeshja e kthimit e turit të tretë kualifikues të Ligës së Europës, mes...

Inter mbyll merkaton në hyrje, Joao Mario drejt Betis…

Një sy qëndron ende vigjilent mes Tallin dhe Madrid, por pavarësisht ëndrrave, Inter ka mbyllur merkaton, të paktën atë në hyrje. Keita do të...

LAJMI I FUNDIT/ Nuk ka mbaruar ende! Milani provon kartat e...

Ka ende shpresë… Edhe pse shumë e vogël, sipas Sportmediaset, Milani nuk ka hequr dorë plotësisht nga ëndrra e quajtur “Milinkoviç-Saviç”. Sipas asaj që...

Inter-Genoa, ndryshon marreveshja: Valietti-Radu shiten per 12 milione. Nderkohe te Inter...

Eshte ne mbyllje e siper shkembimi i dyfishte mes Interit dhe Genoas. Behet fjale per portierin Ionut Radu dhe mbrojtesin Federico Valietti qe jane gati...

REKLAMA

- Reklama -

TË FUNDIT

PËR MOS HUMBUR