25 C
Tirana
Tuesday, October 23, 2018
-Reklama-

LAJMI I FUNDIT/ Nuk ka mbaruar ende! Milani provon kartat e...

Ka ende shpresë… Edhe pse shumë e vogël, sipas Sportmediaset, Milani nuk ka hequr dorë plotësisht nga ëndrra e quajtur “Milinkoviç-Saviç”. Sipas asaj që...

Inter-Genoa, ndryshon marreveshja: Valietti-Radu shiten per 12 milione. Nderkohe te Inter...

Eshte ne mbyllje e siper shkembimi i dyfishte mes Interit dhe Genoas. Behet fjale per portierin Ionut Radu dhe mbrojtesin Federico Valietti qe jane gati...

REKLAMA

- Reklama -

TË FUNDIT

PËR MOS HUMBUR